Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Dailė>Krepinio popieriaus galimybės realizuojant kūrybinį sumanumą

Krepinio popieriaus galimybės realizuojant kūrybinį sumanumą

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253
Aprašymas

Įvadas. Popierius. Įrankiai ir reikmenys. Darbo vieta. Krepinio popieriaus galimybės ir savybės. Darbai iš krepinio popieriaus. Burbuliukų paveikslas. Arkliukas iš vielos ir krepinio popieriaus. Minkštoji keramika. Popieriniai vitražai. Meškeriojamas krepšiukas. Krepšeliai. Pintinės juostos iš krepinio popieriaus. Popierinės gėlės ir girliandos. Austi kilimėliai iš krepinio popieriaus. Rištinis audimas. Gobeleno audimas. Kutai ir burbuliukai iš krepinio popieriaus. Krepinio popieriaus darbai per dailės ir darbelių pamokas pradinėse klasėse. Pirmas tyrimas. Dailės – darbelių pamokų planai – konspektai. Antras tyrimas. Trečias tyrimas. Praktinis – kūrybinis darbas (tema "Gėlių puokštė"). Praktinis – kūrybinis darbas (tema "Austas kilimėlis"). Išvados.

Ištrauka

Malonu stebėti, kaip piešia pradinių klasių mokiniai: jie aktyvūs, pasitiki savimi, dirba rimtai, nuoširdžiai, susikaupę. Naiviuose jų piešinėliuose užtinkame "auksinį grūdą" – vaikų meninės kūrybos užuomazgą, kurią reikia puoselėti ir ugdyti.
Aktyvumas, fantazija, vaikiškas nuoširdumas, susikaupimas yra neatskiriamai susiję su kūrybiniu darbu. Atimk mokiniui galimybę kurti, ir nebeliks to vaikiško užsidegimo, vaizduotės polėkio, džiaugsmingo požiūrio į darbą.
Savo darbe pasirinkau analizuoti bei aprašyti vieną iš popieriaus rūšių – krepinį popierių. Ši tema mane patraukė įdomumu, turimos medžiagos aktualumu žmogaus gyvenime bei tai, kad su šiomis medžiagomis aš jau buvau susipažinusi.
Kursiniame darbe sieksiu apžvelgti krepinio popieriaus panaudojimą kūrybos procese ir jo reikšmę pradinių klasių mokiniui. Šio tikslo sieksiu rinkdama ir studijuodama įvairią literatūrą, analizuodama mokyklos programą, atlikdama tyrimus mokykloje. Mokykloje vaikams pateiksiu dvi apklausas, mokytojams vieną apklausą, kuriose sieksiu išsiaiškinti bendrą mokinių suvokimą apie krepinį popierių, bei tai, ar išdėstytos pamokos kuriose bus daromi darbai su šia medžiaga, suteikė vaikams papildomos informacijos apie krepinį popierių.
Šį darbą sudaro teorinė dalis, kurioje aptarsiu krepinio popieriaus savybes, apdorojimą, paruošimą darbams, taip pat tų darbų aprašymus; tyrimai bei jų analizės; praktinių – kūrybinių darbų aprašymai ir priedai.
Savo darbą skiriu studentams, pradinių klasių mokytojams, taip pat vaikų tėveliams.
Iškeliama hipotezė: krepinis popierius yra medžiaga, kuri turi dideles galimybes, atliekant kūrybinius darbus pradinėse klasėse. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDailės kursinis darbas
KategorijaDailė
TipasKursiniai darbai
Apimtis51 puslapis 
Literatūros šaltiniai9
Dydis6.81 MB
Autoriuswega
Viso autoriaus darbų39 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasZ. Lapinskienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasPedagogikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Krepinio popieriaus galimybes realizuojant kurybini sumanuma [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 51 puslapis 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 4 Klasė/kursas
  • Z. Lapinskienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą